Radek Banga prohrál sázku a čekal ho tanec s Markem Zelinkou na Václaváku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

StarDance větrá mozky! Radek Banga konečně pochopil, proč mají ženské prsa!

Radek Banga (33) prohrál sázku a dle jejích pravidel si teď musel zatancovat s Markem Zelinkou přímo na Václavském náměstí. Oba hoši se k tomu náležitě oblékli a v dámských šatech si skutečně přímo „pod koněm“ střihli tanec hodný finále soutěže StarDance.

„Sám jsem vymyslel, že když budu v devátém kole Star Dance, že si zatancuju na Václaváku s Márou Zelinkou. Ale počítal jsem s tím, že vypadnu! Vůbec jsem nevěděl, že v té devitce opravdu budu,“ vysvětloval Radek, kterého na Václavák přišla podpořit manželka Veronika i s pejskem Eirinkem.

„Byla zima, ale Mára je skvělej kluk. Vždycky spolu vymyslíme nějaké bejkárny. Byla legrace, přišlo pár lidí, takže nás to potěšilo,“ dodává Radek. Zajímalo nás, jestli ženské šaty obléknul poprvé a jaké to vůbec pro muže je tancovat s mužem!

„Bylo to poprvé a musím říct, že je to úplně stejné, jako tancovat s ženskou. Docela mě to překvapilo! Mára je dokonce stejně lehkej jako Terezka! Takže bez problému,“ smál se Radek. Potom kápnul božskou, že ženské šaty už v minulosti přece jen obléknul! 

„To nebylo poprvé. Každej malej kluk si zkoušel holčičí šaty, to je jasný! Ale já jsem naštěstí velmi brzo pochopil, že mi to nevyhovuje. Mám rád volnější věci. Holky, moc vám nezávidím. My si stěžujeme na fraky, ale nosit šaty je mnohem horší. Nechápu, jak můžete dejchat! K tomu máte prsa, my naštěstí ne,“ smál se bezprostředně po svém výkonu Radek a rychle oblékal péřovku. Teplota byla přeci jen pár stupňů nad nulou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 12. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.