(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Stárnoucí rocker si nabalí mladou dračici. Pavel Kříž a Michalina Olszańska jako z filmu od Tarantina

Vizáž stárnoucího rockera Izziho v podání Pavla Kříže je už všem fanouškům filmu Muzzikanti dostatečně známá a totéž můžeme konstatovat o polské hvězdě Michalině Olszańske, aktuální držitelky ceny české filmové kritiky za hlavní ženskou roli. Ta si ve filmu Muzzikanti střihla roli mladinké, ale drsné Izziho přítelkyně Kláry.

Co však zatím nikdo neviděl, je série exkluzivních fotografií, mapujících temné období Klářina života, které ji málem stálo smrt, a musíme přiznat, že z některých fotografií Rostislava Šimka jde strach. Autentičnost, precizní práce vizážistek, maskérek a kostymérek ve spojení s brilantními výkony herců a jejich ztotožnění a vcítění se do rolí, přineslo výsledek, za který by se nemusel stydět ani legendární režisér Tarantino.

Producenti slibují, že fotografie sehrají ve filmu Muzzikanti, jehož premiéra je naplánována na 1. března v Praze a od 2. 3. v celé české republice, svou důležitou roli a už teď by Vám měly napovědět, co že si představit pod temnou minulostí Michaliny Olszańské alias Kláry.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

 

1. 2. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.