(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Stašová: Na Avon pochod jdu a určitě ne sama!

Avon pochod proti rakovině prsu slaví letos patnácté narozeniny a stejně jako v minulých ročnících pořadatelé očekávají 6. června ve 12.00 na jeho startu na Staroměstském náměstí hojnou účast. Do propagace se jako vždy zapojilo i šestnáct známých tváří – ambasadorů.

„Moc se těším, je to velice záslužná akce a já nechci zůstat ani letos stranou. Samozřejmě, že nepůjdu sama. Už jsme se dohodli s matkou, které bude v květnu čtyřiaosmdesát let, ale je ve slušné kondici, že se na pětikilometrovou trasu vydáme společně,“ prozradila Simona Stašová.

Letošní jubilejní ročník pochodu nemíní zmeškat ani Markéta Hrubešová, která ho šla loni poprvé a i do budoucna se prý stane nezbytnou součástí jejích sportovních aktivit.

„Rakovina prsu je zákeřná nemoc, která může zvrátit osudy lidí, ale ví-li žena, jak na ni, může nad ní zvítězit. Když jsem šla Avon pochod poprvé, tak jsem ho skoro celý probrečela. Teď už jsem poučená a na startu rozhodně s dětmi chybět nebudeme,“ nechala se slyšet Olga Šípková.

Velkou aktivitou hýří další ambasadorka Iva Pazderková. Ta ještě před vlastním pochodem uspořádá, jak říká předběh. „Je to takový dobrý tréning. Po jeho absolvování si dáme menší oddech, nabereme síly a při samotném pochodu si aktivně odpočineme. Já osobně tuhle drobnou „rozcvičku“ musím mít a jak jsem zjistila, přidají se ke mně i další zájemci,“ informovala Iva Pazderková.

Kromě zmíněných se do akce co by ambasadoři a účastníci Avon pochodu zapojí třeba i Gábina Partyšová, Lenka Filipová, Tonya Graves a také Miroslav Etzler, Roman Vojtek, Petr Vágner a mnozí další.

11. 4. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.