Václav Noid Bárta je pyšný otec. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Šťastný otec Noid chystá přístavbu. Neuvěříte pro koho!

Zpěvák Václav Noid Bárta (34) a jeho žena Gabriela (26) mají osmiměsíční dceru. Rolí otce je Vašek nadšen, malou Terezku náležitě rozmazluje.

"Musím přiznat, že to se mnou umí. Sice ještě nemluví, jen vydává zvuky, ale stačí, když se na mě podívá a pak i usměje, a jsem vedle. Za ten pohled jsem schopen vybílit hračkářství. Tolik plyšáků, co jsem už do domácnosti dodal, se jen tak nevidí a bude-li to tímto tempem pokračovat, začnu uvažovat o přístavbě pro ta chlupatá zvířata," usmívá se pyšný táta.

Vypadá to, že Bártovi už plánují i dalšího potomka. „Ještě jedno dítě bych rád pořídil. Bude-li to pro změnu kluk, bude to paráda, ale uvítám i druhou holčičku. Dřív ale než tak za rok, rok a půl to nebude,“ uvedl Václav.

A protože letošní divadelní sezóna pro Noida skončila, chystá se s rodinkou na dovolenou do Chorvatska.

"Moc se těším, že budeme všichni od rána do večera spolu. A co mě čeká dál? Pracuji na desce a pak chceme vyrazit, taková pánská partička, Kamil Střihavka, Tomáš Trapl a další kamarádi na vodu tady v Česku a na to se také třesu," líčí zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta.

Práci v létě přesto neuteče. "Do Hudebního divadla Karlín se vrací opět moje oblíbená Carmen, takže mě čekají i zkoušky. Je toho docela dost, co budu dělat o prázdninách, ovšem jsou to samé příjemné záležitosti," uzavírá Noid.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.