(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Štefan MArgita - křest jeho nové monografie - Po patnácti letech opět Bez omezení

PRAHA – Před necelým měsícem měj autogramiádu v rámci veletrhu Svět knihy na Výstavišti a včera v baru Black Angel´s proběhl křest jeho nové monografie Bez omezení. Za kmotry si operní pěvec a autor knihy Štefan Margita vybral svoji manželku Hanku Zagorovou a kolegyni z branže Dagmar Peckovou.

„První monografii se stejným názvem jsem napsal, když mi bylo pětačtyřicet a skoro po patnácti letech vychází druhé doplněné a rozšířené vydání, jehož spoluautorkou je Michela Zindelová. Vznikalo trošku za hektických podmínek, kdy jsem měl třeba vystoupení v zahraničí, a Michela mi posílala popsané stránky. Hodně jsme si i telefonovali a knížku, nebo vlastně stránky a kapitoly konzultovali. Teď je na světě a pokřtěná lidmi, které mám rád,“ nechal se slyšet Štefan Margita.

A co manželka Hanka, nebyla prvním kritikem? „Kdepak, tak to u nás nefunguje. My si do práce nemluvíme. Knížku jsem samozřejmě četla, když byla hotová, ale kritičkou jsem panu autorovi rozhodně nebyla,“ uvedla Zagorová.

„Já samozřejmě knížce a hlavně Štefanovi přeji úspěch. Známe se už dlouho. Když jsme se viděli poprvé málem jsme si dali do kokosu. To ale byla jen malá drobná epizodka a trvala krátce. Náš vztah se prohlubovat a teď můžu říci, že jsme velice dobří přátelé a moc si toho vážím. A i proto jsem tady. Nemohla jsem Štefanovi tohle kmotrovství odmítnout,“ řekla Dagmar Pecková.

19. 6. 2014 02:45 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.