You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 2x FOTO VIDEO

Štefan Margita nachystal Vánoce na konec září

Štefan Margita je připraven nadělit svým příznivcům vánoční dárek s jistým předstihem, a přiblížit jim tak vánoční náladu už v průběhu letošního podzimu. Jeho nové album X MAS, které obsahuje melodie dokonale souznějícími s těmi asi nejkrásnějšími dny v roce, vychází 23. září.  

Album obsahuje do sváteční nálady naladěných dvanáct písní, mezi kterými jsou i pečlivě zvolené duety s ve světě stále žádanějším basbarytonistou Adamem Plachetkou a sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou. 

„Tímhle albem jsem si splnil životní sen. Konečně jsem nazpíval nejkrásnější vánoční písně a koledy. Když se do nich zaposloucháte, zjistíte, že jsou spjaty s příběhy plnými lásky a naděje, které potřebujeme nejen o Vánocích,“ vypráví Štefan Margita

Štefana Margitu a jeho hvězdné hosty v jednotlivých nahrávkách doprovází Symfonický orchestr Symphony Masters řízený dirigentem Adamem Klemensem a Kühnův smíšený sbor se sbormistrem Markem Vorlíčkem. 

Štefan Margita nyní hostuje tři měsíce v Lyric Opera v Chicagu ve Wagnerově opeře Zlato Rýna. V pražském Národním divadle připravuje pod názvem „Štefan Margita Gala 60“ na 13. listopadu 2016 slavnostní galakoncert ke svému životnímu jubileu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 9. 2016 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.