(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Štěpánka Decastelo prozradila předpokládané pohlaví miminka

Na vernisáž fotografií Olgy Path Štiplovév pražském SaSaZu dorazila Štěpánka Decastelo s partnerem a se synem Eliášem. Ten měl z poněkud temně laděné vernisáže strach a na některé fotky hleděl s hrůzou v očích.

„Rozhodně bychom mu nemohli pořídit nic takového do pokojíčku. Eliáš se v létě chystá na basketbalový tábor a taky uvažujeme o nějakém kroužku herectví, protože ho to začíná bavit,“ prozradila moderátorka, jejíž těhotenské bříško je prý stále těžší a pronese se.

„Zrovna dnes jsme byli u paní doktorky, zkontrolovat miminko. A už tušíme pohlaví, asi to bude holčička. Žádný pinďour tam totiž nebyl vidět,“ říkají budoucí rodiče. Celá vernisáž probíhala v duchu květin a Štěpánka říká, že květiny dostává od partnera kdykoli a nejen při zvláštních příležitostech.

„Taky mi každé ráno vaří snídaně, což je ale teď, co jsem v jiném stavu, celkem potíž. Buď nemám chuť nebo mám chuť na něco úplně jiného, než mi dá na talíř,“ dodává Decastelo.

Ornela má s květinami od Pepy trochu problém.

„Kytky dostávám ráda, nejradši mám modré růže, ale Pepa mi poslední dobou dává růže v květináči. To už není taková romantika. A vzhledem k tomu, že dělal nějakou dobu s chemií a kolem JZD, tak mu říkám, že on je zahradník, tak ať se o to stará,“ říká Ornela a dodává, že Pepa si květinami rozhodně nic nežehlí.

„Žehlí jenom košile a mé prádlo,“ směje se Ornela, která přišla bez umělých vlasů, které jí prý ničily ty původní, a zrovna slaví tři roky výročí ve vztahu.

„Dovolenou neplánujeme, Pepa má pořád problém s tou nohou. Letos vynecháme Vary, já tam nechci jít bez něj. Vyrazím někam na dovolenou s Quentinem sama. Pepovi nedávno zemřela maminka a je to citlivá věc i pro mě.“

Sámer Issa dorazil v doprovodu své tanečnice a pochlubil se nově vzniklým videoklipem, který nakonec natáčeli v České republice.

„Zvolili jsme tuhle variantu, protože tady máme kompletní tým a větší zázemí. Do zahraničí bychom museli všechno stěhovat a bylo by to tím limitováno,“ vysvětluje Sámer a popisuje klip.

„Je to hodně umělecké, máme tam i natáčení pod vodou. Točíme na Barrandově ve studiích, vybrali jsme takový rozpadlý barák a je to hodně temné, i když ta písnička je o lásce. Ale jsou tam i další příběhy, třeba mamka, které umře malé dítě, nebo chlap, co mlátí holku.“

Křest se prý chystá v červenci a proběhne v Pařížské ulici.

„Zvolili jsme ji, protože to je luxusní místo a je to dobrý kontrast vůči tomu klipu,“ říká Sámer.

Na vernisáži Olgy byl nadšený a mrzelo ho, že o tom nevěděl dřív, protože spousta věcí by se mu hodila právě do vznikajícího klipu.

„Není to depresivní, je to umělecké, hluboké a není to prvoplánové. Slyšel jsem, že je to už její druhá vernisáž a mě je jasné, že není poslední. Celý den mě bolela hlava a nebylo mi úplně dobře, ale řekl jsem si, že se musím zastavit,“ říká Issa a dodává, že podobné akce jsou pro umělce důležité kvůli rozvoji inspirace.

„Kdybych to věděl, použil bych některý její věci do toho videoklipu. My tam máme i strašilky a to mi přijde jako dobré téma i pro Olgu, chci jí to nadhodit. Hmyz je nádherný a dá se s ním dělat spousta věcí v umělecké tvorbě. To je úplně jiný svět, oni jsou jak malí mimozemšťani,“ rozplývá se Issa nad hmyzem. Do klipu přitom tři týdny sháněl noční motýly.

„Můj sen byl mít ve videoklipu smrtihlava, ale bohužel, měl se vylíhnout až tři týdny potom,“ posteskl si Issa.

26. 6. 2014 13:42 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.