Přestože Linda Rybová umí vařit, žádná kila navíc na ní nehledejte. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Štíhlá Linda Rybová je v jídle velice vybíravá: Neuvěříte, co jedla celé dětství!

Do prodeje byla uvedena již třetí kuchařka podle televizního pořadu Herbář, který běží v České televizi. Na křtu proto nesměly chybět hlavní protagonistky pořadu Linda Rybová (40) a Kateřina Winterová (39).

Kateřina přitom na Lindu prozradila, že ačkoli jí jde vaření mnohem lépe od ruky, v jídle je vybíravá a málo z toho, co před kamerou uvaří, také ochutná, nebo dokonce sní! „Musíme říct, že 99 % z toho, co uvaříme, je opravdu strašně dobré. Ale už když píšeme scénář, tak si vybíráme věci, které nám chutnají. Já jsem třeba měla problém s houbami, ale pak jsme vybrali hlívu, kterou jsem se díky tomu naučila jíst,“ vyprávěla nadšeně Winterová.

„Skoro všechno je dobrý a skoro všechno jíme. Linda skoro všechno nesnáší. Ona nesnáší česnek, ocet, cibuli. Ale v podstatě zase hrozně dobře vaří a všechno, co uvaří, je dobrý,“ podivovala se Kateřina.

Rybová se tomuto nařčení nebránila a nevypadala ani otevřenou zpovědí své kolegyně zaskočená. „Určitě v každém díle bude, že mi to nechutná, spíš že to vůbec neochutnám. A různě to balím do toho, že třeba řeknu, že to je tak krásný, že to nebudu ani jíst! Ne že bychom uvařily něco, co je tak hnusný, to se stává zřídkakdy,“ nechala se slyšet Linda.

Důvodem je hereččin podivný návyk z dětství. „Já jsem jako dítě začínala na suchém chlebu a mléku a dlouhá léta jsem nic jiného nejedla. Takže některá jídla a potraviny jsou pro mě fakt složitý. Já se překonávám, spoustu věcí ochutnám, ale je spousta věcí, které neochutnám,“ šokovala Rybová ty, co na křest kuchařky dorazily.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.