You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 3x FOTO VIDEO

Strhující příběh o lásce, film Než jsem tě poznala se blíží

Láska si tě najde i tam, kde to nejmíň čekáš. Filmová adaptace slavného knižního románu  od autorky Jojo Moyesové s názvem Než jsem tě poznala, dorazí do českých kin na konci června.

Pojednává o mladé Louise Clarkové, která ví, že se jí líbí práce v bistru, a také ví,  že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní.  

V hlavních rolích filmové adaptace romantického bestselleru se představí Emilia Clarke, hvězda seriálu Hra o trůny, jako Louisa, která je spokojená se svým obyčejným životem na hranici malého města, který by za nic nevyměnila. Po uzavření bistra, nabere její život nový směr. Sam Claflin známý ze série Hunger Games: Síla vzdoru 1. a 2 část jako Will ,který svůj život miluje a užívá si ho naplno, ale jedna malá nepozornost mu změnila život úplně naruby.  Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louisu. 

Příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět, bude uveden do kin 30. června.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

2. 6. 2016 17:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.