Z natáčení seriálu Mordparta (Zdroj: TV Prima ) 14x FOTO

Superakční Jana Pidrmanová! Dotočila a otěhotněla

Záběry, ze kterých běhá mráz po zádech! Předposlední díl Mordparty překvapil jedním z největších kaskadérských scén celé série. Herečka Jana Pidrmanová se v jednu chvíli stane obětí šílené řidičky. Ta na ni číhá v podzemních garážích a zaútočí na ni zákeřně zezadu naplno rozjetým autem! Přichází prudký náraz a pak už jen Pidrmanová letí vzduchem jako hadrová panenka. Přežije?

Náročná scéna se musela kvůli absolutní věrohodnosti a dokonalosti detailů natáčet několikrát. Dohromady tak zabrala čtyři hodiny. Smrtelně nebezpečné momenty ale nehrála Jana Pidrmanová, měla dublérku, zkoušenou kaskadérku. Ta musela snést nájezdy auta celkem čtyřikrát. 

„Byla jsem ráda, že scénu nemusím točit sama, protože bych tu scénu asi nepřežila. Dost mě překvapilo, když jsem viděla, co všechno musí kaskadéři vydržet. Ta postava, která mě srazí, ale jejíž jméno nebudu prozrazovat, je trochu nervově labilní a má vliv na můj vztah s Pavlem. Byla to asi jediná akční scéna, kterou jsem v rámci Mordparty měla. Bylo to zajímavé, i když náročné, ale my jsme přesto dokázali natáčení odlehčit a byly momenty, kdy jsme se i hodně nasmáli,“ říká herečka Národního divadla Jana Pidrmanová, která je momentálně těhotná a nebezpečné scény by natáčet stejně nemohla.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 10. 2016 14:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.