(Zdroj: Photo_Smoke_M ) 2x FOTO

Superhvězdy Imagine Dragons se v lednu vrátí do Prahy!

Před dvěma lety odcházeli z podia za potlesku nadšeného publika v pražském klubu SaSazu jako rocková kapela s obrovským potenciálem. O téměř tři roky se vrací jako muzikanti, kteří vyprodávají sportovní haly a svůj hudební potenciál využívají naplno. Imagine Dragons se vrací do Prahy 16.1.2016 do O2 Arény.

Už svým prvním albem „Night Visions “ vydaném v roce 2012 zaznamenala kapela, do té doby známá jen na své lokální scéně okolo Las Vegas, obrovský úspěch- singl z této desky „Radioactive“ se udržel na špičkách  hitparád rekordních 23 týdnů a tak se stal největším hitem roku 2013. Imagie  Dragons  pak zakončili úspěšný rok vítězstvím ve dvou kategoriích prestižních  cen Grammy.

Imagine Dragons  ale neusnuli na vavřínech  a mimo vystupování na největších festivalech světa  a na vyprodané americké i evropské tour skládali a psali materiál na novou desku „ Smoke + Mirrors “, která vyšla 17.února 2015.

 

Imagine Dragons novou deskou potvrzují jednoznačně svoji skvělou formu. Prostory klubů jsou jim již malé a proto při svém návratu do Prahy vystoupí v pražské O2aréně. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

30. 4. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.