You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO VIDEO

Supermáma Gábina Dvořáková - Bártová zasedla v porotě Supermiss. V soutěži krásy by dceři nebránila.

Modelka Gábina Dvořáková přijala roli porotkyně v soutěži Supermiss. Jednalo se tak pro ni o velký návrat. Právě tuto soutěž totiž před lety vyhrála. Doprovod jí do hotelu Hilton dělal manžel Václav Noid Bárta.

„Terezka je na hlídání u mé maminky, tak jsme si vyrazili do společnosti. Je to krásný návrat. Líbí se mi, jak si tahle soutěž díky majiteli Tomáši Vavřincovi drží úroveň. Dokonce jsem si během přenosu zavzpomínala na své pocity během finále,“ svěřila se Gábina.

„Tehdy jsem stepovala, podobě jako jedna letošní finalistka. Stepovala jsem řadu let a skončila jsem snad až s těhotenstvím. Plánuju se k tomu určitě vrátit,“ říká Gábina. Ta na finále soutěže oblékla šaty od brněnské návrhářky Marie Zelené. Na rautu jí manžel Václav neváhal vykrmovat sladkými dezerty.„Já pořád kojím, veškeré cukry odevzdávám Terezce,“ smála se Gábina a z večírku s Noidem odcházela mezi prvními s tím, že musí jít krmit.

O hudební složku se postaral Bohuš Matuš s kolegyní z muzikálu Fantom Opery, Monikou Sommerovou. Během vystoupení se jí neubránil koukat do výstřihu. „Moniky jsem si všiml už na konkurzu do toho muzikálu, je to přesně můj typ,“ smál se Bohuš. Ten měl s Monikou poněkud perný večer, stihl totiž ještě odbíhat právě na zmíněný muzikál, který slavil stou reprízu. „Hlasivkám to nedělá úplně dobře,“ stěžovali si zpěváci.

V Hiltonu vystoupila také Tereza Kerndlová, která se mezi finalistky nestyděla vyběhnout v minišortkách, které odhalovaly zadeček a vypracované nohy.

Majitel soutěže Tomáš Vavřinec během přenosu oznámil velké překvapení. Supermiss získala smlouvu a vítězka tedy bude moci reprezentovat Českou republiku v zahraničí na mezinárodním finále. Vítězka byla trochu zaskočená, ale s létáním prý nemá problém a její reprezentaci tak nemůže nic ohrozit.

Vítězná trojice Supermiss nakonec skončila ve složení Anna Avakjanová, Jana Papežová a Hana Vágnerová. Miss Internet se stala blondýnka Alena Prešnajderová a Miss Motorsport Michaela Haladová.

23. 3. 2015 08:41 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.