(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Supermiss 2019 má své vítězky. Podívejte se na fotky v negližé, kde se odhalily v celé kráse!

Dvanáctý ročník soutěže krásy SUPERMISS se uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton Prague jako módní show. Šerpu, pohár a korunku SUPERMISS převzala od porotců a ředitele soutěže Tomáše Vavřince 23 letá studentka ČVUT Barbora Hačecká z Prahy!

„Děkuji pořadatelům a všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali. Bez nich bych nikdy korunku SUPERMISS nezískala. Doufám, že mi tento titul pomůže v naplnění mých dalších snů,“ ocenila podporu svého okolí vítězná Barbora Hačecká disponující mírami 87-60-94 při výšce 180 cm.

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v devatenáctém ročníku MISS MOTORSPORT. Tou se nakonec stala 24 letá Natálie Dostálová z Chotěboře. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly 24 letá Tereza Mikalová z Prahy (Miss Praha) a 25 letá Jana Kůtová z Děčína (Miss Tourism Czech Republic).

Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala 19 letá Denisa Ryndová z obce Kly u Mělnika.

Mimo tyto prestižní tituly dívky soutěžily o účast na světové soutěži Miss Tourism World, o pronájmy vozů Škoda od společnosti AAA Auto a Přerost a Švorc Auto, zahraniční zájezdy CK FIRO-tour, litá kola AEZ, mikrovlnou troubu Whirlpool a ceny od společností Petra Clinic, Deichmann - obuv, fitness RedFit, zeštíhlující zábaly Body Wraps, kosmetiku Dermacol, poukazy Sonax, poukazy restaurace Aureole a krásné korunky od společnosti Šenýr bijoux.

“Letos je tomu 27 let od okamžiku, kdy jsem poprvé organizoval soutěž krásy a to i na stejném místě v Kongresovém sále Hotelu Hilton, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník SUPERMISS velmi vydařil a osvědčila se koncepce módní show a také díky všem partnerům se podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše. Mám radost i ze soutěže MISS MOTORSPORT, která se organizuje přesně tak dlouho, co jsem reprezentantem České republiky v automobilovém sportu,” zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

Záznam z finálového večera odvysílá hlavní mediální partner Česká televize ve středu 8.1.2020 ve 22,50 a následně v sobotu 11.1.2020 v 15,45 na programu ČT1.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

26. 12. 2019 13:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.