Zpěvák Martin Chodúr pokřtil své třetí studiové album. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

SuperStar Chodúr vypustil do světa novinkové album »3«: Co pro něj trojka znamená?

Jak již jsme vás informovali, zpěvák Martin Chodúr (25), vítěz soutěže Česko Slovenská Superstar 2009, pokřtil své zbrusu nové album nazvané jednoduše 3, které obsahuje celkem čtrnáct skladeb.

„Tohle album je hodně upřímné, napsal jsem si hudbu i texty sám. Je to mé třetí album, takže značí, že už mám něco za sebou, zároveň s přítelkyní čekáme rodinu, takže budeme tři. Trojka je pro mě důležitý symbol i hudebně, značí spoustu významů, například akord se skládá ze tří tónů,“ vysvětlil Martin, který si za kmotry zvolil Hanu Zagorovou (69) a Štefana Margitu (59), a to z prostého důvodu – aktuálně je spojuje práce. Pro Hanku napsal song na novou desku, pro Štefana zase jednu píseň otextoval.

Z Chodúrova nového alba byla dojatá i jeho těhotná partnerka Ivona Selníková (41). Martin se netajil tím, že většina písniček byla napsána právě pro ni. „Ty písně znám a vždy spadají do nějakého období, takže se mi vybavuje, kde jsme v tu dobu třeba byli a co jsme dělali. V tom je to krásné,“ říká Ivona, pro kterou má zvláštní význam hlavně skladba Ukolébavka. 

„Vznikla, když jsme se dozvěděli, že budeme mít dítě. Vznikla spontánně a na poslední chvíli, když už všechny ostatní byly dokončeny. Je nejčerstvější a já o ní nevěděla. To pro mě bylo překvapení,“ dodala Selníková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.