(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

SuperStar: Dobří porotci se vracejí.

Parafrází názvu jednoho českého filmu můžeme nazvat zprávu TV Nova o výběru dvou porotců do připravované hudební show SuperStar 2015. V porotě zasedne opět Pavol Habera a vrací se Marta Jandová. Třetího porotce televize úzkostlivě tají.

Fenomén hudební soutěže  SuperStar je zpět a společně s ním i hvězdná porota. V novém ročníku populární pěvecké soutěže, kterou uvedou na podzim televize Nova a Markíza, budou hledat nové talenty Pavol Habera a Marta Jandová.

Pavol Habera se představí jako nekompromisní porotce již po čtvrté. Nevynechal jedinou soutěž. Hledat a hodnotit nové tváře ho baví.  „Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo a já sem měl to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám. Někteří ji využili, někteří zahodili, ale pro mě bylo vždy nejdůležitější zjištění, že v každém ročníku jsou lidé, kteří jsou tak dobří a talentovaní, že si zaslouží velkou šanci. Jsem rád, že i letos tu šanci někomu znova dáme, že budu přitom a budu doufat, že ji pořádně využije. Těším se na to,“řekl Habera.

Marta Jandová zasedne v porotě po druhé. K tomu, proč na nabídku porotcovství kývla  má i ryze osobní důvody .  Jaké?   „Na Superstar se moc těším! Nejen protože je to dobrá soutěž, ve které každý, kdo má talent na sebe může upozornit, a tím si splnit nějaký ten sen, ale také protože jsem měla v roce 2009 v SuperStar svou první porotcovskou zkušenost a vrátím se tak o 6 let zpět. Bude mi zase 34 let. To je krása,“ vyjádřila se potěšeně Jandová.  

Šanci  vyhrát  dva miliony korun bude mít každý. Porota bude ale nekompromisně hodnotit a vyhazovat. Postoupí jen ti nejlepší. Takovou cestu si v minulých ročnících prošel například  Martin Chodúr, Miro Šmajda nebo Gabriela Gunčíková.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

8. 4. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.