Zpěvák Martin Chodúr ještě před pár měsíci o miminku mlžil. Ale už je to venku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

SuperStar Martin Chodúr bude tátou. Jeho o 16 let starší partnerka čeká miminko!

Zpěvák Martin Chodúr (25), vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar z roku 2009, se stane v lednu poprvé otcem. Matkou očekávaného dítěte je Martinova přítelkyně Ivona Selníková (41), ředitelka kosmetické firmy. 

„S Ivonkou jsme spolu pět let a děťátko si moc přejeme. Pohlaví miminka neznáme, chceme být překvapeni,“ komentuje svou novou roli Martin. „Jednou se chceme určitě vzít, ale v tomto mimořádně šťastném období našeho života svatbu zatím neřešíme,“ dodává zpěvák. 

Chodúrovi se daří i profesně. V létě překvapil své příznivce tanečním songem Better We Dance, který nahrál se slovenským DJ Eddiem Senderem. V současnosti finišuje přípravy svého nového autorského alba, které tak bude třetím v jeho diskografii. Vyjít má na podzim.

Jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace nepoleví ani s koncerty v České i Slovenské republice, od tohoto měsíce bude opět pravidelně uvádět se svou skupinou MACH v ostravském klubu Parník svůj recitál obsahující slavné filmové melodie.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 9. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.