You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si videoklip Martina Chodúra k písni Tanči dál. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

SuperStar Martin Chodúr vydává nové autorské album, to však není jediná novinka!

První vítěz Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (25) vypouští do světa třetí studiové album nazvané jednoduše 3. Ke všem písním si napsal hudbu a texty sám.

"Nové album je pop rockové, celé v češtině a na rozdíl od mých předešlých dvou alb jsem chtěl, aby na něm všechno bylo co nejvíce soustředěné na můj hlas. Písničky z nového alba bych rád představil na koncertech v tuzemsku a na Slovensku, a přiznávám, že mám chuť vystoupit i na nějakém zahraničním festivalu," prozradil Chodúr.

"Novináři se mne čas od času ptají, zda má současná tvorba zrcadlí to, co právě prožívám. A já odpovídám, že ano i ne. Nejsem totiž autor, který by nutně popisoval ve svých písních pouze události ze svého života," dodává.

Deska 3 vyjde v pátek 13. listopadu, ale ještě den předtím ji zpěvák pokřtí, přičemž za kmotry si Martin zvolil zpěvačku Hanku Zagorovou a operního pěvce Štefana Margitu, a my u toho samozřejmě nebudeme chybět.

Novinky však nastaly i v Chodúrově managementu. „Ve dvou se to lépe táhne... A tak jsem začal spolupracovat s JUDr. Janem Adamem, který má za sebou nejen dlouholetou a úspěšnou spolupráci s Karlem Gottem, ale i s dalšími umělci,“ svěřil se na svém Facebooku Martin, který má z nové spolupráce velkou radost.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.