A to je finálová osmička SuperStar 2015. (Zdroj: Facebook/SuperStar ) 8x FOTO

SuperStar už zná finálovou osmičku! Tady jsou všichni pohromadě, komu fandíte?

Před dvěma měsíci začalo hledání nové SuperStar. Výběry prošlo do semifinále deset holek a deset kluků, přičemž první desítku, tu klučičí, jsme měli možnost v živém přenosu slyšet před týdnem, včera přišla na řadu děvčata.

Čtyři holky a čtyři kluci, kteří byli nejlepší, předvedli skvělé pěvecké výkony a probojovali se až do finále! Už nyní víme, že se mezi nimi ukrývá vítěz, který získá 2 miliony korun!

Z obou semifinálových desítek poslali do finále jednoho soutěžícího hlasující diváci, jimž minule nejvíce učaroval Dalibor Slepčík a při včerejším přenosu pak jeho sestra Sabina Slepčíková.

O zbylých třech postupujících z každé skupiny rozhodla porota ve složení Pavol Habera, Ondřej Soukup, Marta Jandová a Klára Vytisková.

A porota do finále poslala z děvčat Emmu Drobnou, Barboru Hazuchovou a Veroniku Danišovou, z kluků postoupili Pavol Kovaliček, Daniel Křižka a Štěpán Urban.

Tuhle neděli 1. listopadu nás čeká první finálový večer! Novou SuperStar poznají diváci TV Nova a TV Markíza na začátku prosince. Už máte svého favorita?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2015 08:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.