You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na klip Support Lesbiens & Ivy Pazderkové k písni Skořicová. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Support Lesbiens & Iva Pazderková představují videoklip ke skladbě Skořicová

Nové studiové album tuzemské formace Support Lesbiens, které vyšlo 23. října, jmenuje se K.I.D. (King Is Dead). Podíleli se na něm autorsky všichni členové kapely, přičemž dva nosiče přinášejí celkem šestnáct skladeb.

První CD obsahuje deset nových nahrávek výhradně v angličtině. Čtyři z nich byly přetextovány do češtiny a tvoří základ bonusového disku. Doplňuje je remix české verze songu River od DJ Chrise Sadlera a charitativní skladba Skořicová, která vznikla ve spolupráci s Ivou Pazderkovou (35). K ní teď kapela představila klip s Ivou v hlavní roli. Video bylo natočeno na podporu Českého registru dárců krvetvorných buněk IKEM.

"Podařilo se nám posunout o podstatný kus dál, jak co se týká písniček, tak zvukově. Za to vděčíme producentovi alba Arminu Effenbergerovi. Z každého z nás se mu podařilo vysát to nejlepší," říká zpěvák, skladatel a textař Czenda Urbánek (34).

Support Lesbiens natočili od svého založení v roce 1992 řadu hitů, mezi nejznámější patří Sweet Little Something, Cliché a In Da Yard. Získali zlaté a platinové desky a několik cen Anděl. V roce 2013 vydali v nové sestavě studiové album Leave a Message, k němuž odjeli turné s finskými Waltari.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.