You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Staňte se režisérem 360° videoklipu Support Lesbiens k albu K.I.D. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Support Lesbiens zpívají na novém dvojalbu i česky: K písni K.I.D. natočili 360° video

Nové studiové album tuzemské formace Support Lesbiens, které vyšlo 23. října, se jmenuje K.I.D. (King Is Dead). Ke stejnojmenné titulní písni natočili v režii Ondřeje Urbance 360° videoklip, při jehož sledování si můžete nastavit pohled kamer dle svého přání.

"Název 'Král je mrtev' značí novou desku, nové pojetí skladeb, nový zvuk," vysvětluje bubeník Radek Tomášek titul alba, na němž se autorsky podíleli všichni členové kapely, přičemž dva nosiče přinášejí celkem šestnáct skladeb.

První CD obsahuje deset nových nahrávek výhradně v angličtině. Čtyři z nich byly přetextovány do češtiny a tvoří základ bonusového disku. Doplňuje je remix české verze songu River od DJ Chrise Sadlera a charitativní skladba Skořicová, která vznikla ve spolupráci s Ivou Pazderkovou (35).

"Podařilo se nám posunout o podstatný kus dál, jak co se týká písniček, tak zvukově. Za to vděčíme producentovi alba Arminu Effenbergerovi. Z každého z nás se mu podařilo vysát to nejlepší," doplňuje zpěvák, skladatel a textař Czenda Urbánek (34).

Support Lesbiens natočili od svého založení v roce 1992 řadu hitů, mezi nejznámější patří Sweet Little Something, Cliché a In Da Yard. Získali zlaté a platinové desky a několik cen Anděl. V roce 2013 vydali v nové sestavě studiové album Leave a Message, k němuž odjeli turné s finskými Waltari.

Křest desky K.I.D. proběhne v pražském Paláci Akropolis v sobotu 31. října.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

27. 10. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.