Zpěvák Ben Cristovao na sobě maká. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Svalovec Ben Cristovao šel do plavek: Holky na něm mohly oči nechat!

Zpěváka Bena Cristovaa (28) jsme potkali v pražském akvaparku, kde odhalil své vypracované tělo. Posilovna se zřejmě stala jeho druhým domovem. V Čestlicích Ben představil i svůj projekt Barbaři.

"Spočívá to v tom, mít chuť se sebou něco dělat, žít život malinko jinak, než jsme ho žili doteď. Jsou to lidi, kteří hodně chodili na párty, blbli, což samozřejmě neodsuzuju, a zase se těším, až to přijde, ale říkal jsem si, že si dám pauzu a budu se sebou něco dělat. Děláme bojové sporty, fitness, snažíme se koukat na to, co jíme, a nějak to předávat dál," vysvětlil zpěvák, který celý červenec hodlá trávit s kamarády v Čechách.

"Potom se ale vydám trochu dál, chystám se do Japonska. Chci tuhle kulturu poznat, jsem obrovský fanoušek Asie a Japonsko pro mě byl životní sen. Těšil jsem se na to třeba patnáct let," překvapil Ben.

"Teď plánuju poznat hlavně Tokio a teprve při další návštěvě i jiné ostrovy." A jak se v Japonsku Ben domluví? "Pár věcí znám z anime, na které koukám, mám rád japonské animované seriály. Ale nic konverzačního, to si doplním až tam," dodal Cristovao, který s sebou bere i režiséra, aby na cestách něco natočili.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 7. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.