Martin Maxa se vrhl na roli spisovatele. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Svalovec Maxa se dává na spisovatelskou dráhu: Píše thriller ze (svého) života!

Zpěvák Martin Maxa (54) koncertuje, skládá muziku, maluje obrazy. Teď by k těmto aktivitám rád přidal ještě jednu další, pokukuje totiž i po roli spisovatele.

„To je trošku nadnesené. Spisovatel ze mě asi nebude, ale za svůj téměř pětapadesátiletý život jsem leccos zažil a myslím si, že by to mohlo někoho zajímat. Žil a užíval jsem si naplno, prožil si doby skvělé, ale i ty horší. Všechno si zaznamenávám, mám napsáno už několik kapitol a doufám, že svou prvotinu v dohledné době dokončím a vydám. Měl by to být takový thriller ze života,“ prozradil Maxa na křtu knížky Světlo od Janine Pečenkové.

Autorku přišel podpořit i zpěvák Milan Drobný (70): „I já chystám novinku. Rád bych vydal knížku povídek, kde vystupují nejen vymyšlené postavy, ale i zcela reální a konkrétní lidé. Bude to mé jubilejní desáté dílko a byl bych rád, kdyby se na knižních pultech brzy objevilo. Možná už začátkem příštího roku.“

Magda Malá (48) se na spisovateskou dráhu nechystá. „Ne, nesepisuji paměti, na to mám ještě dost času, ale kromě kmotrovství jsem přišla pozvat hosty na Vánoční koncert, který proběhne 30. listopadu v Betlémské kapli,“ řekla zpěvačka, která se akce zúčastnila se svojí třináctiletou dcerou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 9. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.