Herečka Jana Švandová vypadá vždy výborně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Švandová radí ženám, co dělat, aby jim chlap neutekl!

Herečka Jana Švandová (67) říká, že nejlepší recept na krásu tkví v užívání života plnými doušky. Snaží se žít zdravě, dbá o svou kondici a dopřává si dostatek kvalitního spánku.

Zároveň se netají tím, že ji skvělý vzhled stojí nemalé peníze. Pomáhá si výplní vrásek, chodí pravidelně na kosmetiku a ke kadeřníkovi. Když Jana dorazila na otevření nové prodejny s luxusní kosmetikou, opět nás přesvědčila, že na svůj věk absolutně nevypadá.

"Doma se nelíčím, jen když někam jdu. Nechávám svoji pleť také trochu odpočinout. Ale pečuju o sebe, jako každá normální ženská. Snažím se udržovat, abych dlouho vydržela," prozrazuje Švandová.

V péči je Jana velmi důsledná. "Pravidelně se večer odličuju a nikdy se nesmí stát, že bych usnula s make-upem. Nejhorší na tom je, když se vedle vás muž probudí a uvidí ten rozmazaný obličej. To se pak lekne a uteče," varuje ostatní ženy se smíchem herečka.

Postavu si Švandová bude přes léto udržovat golfem, ten jí prý dělá dobře, neboť se při něm pěkně nachodí. S manželem Pavlem Satoriem cestují už jen tam, kde mohou hrát golf.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 6. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.