(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Světlana Nálepková tak moc toužila vidět finalisty Muže roku, že neváhala dorazit stopem!

Letošní finalisté soutěže Muž roku jsou vybraní a novinářům se představili v Cafe-Cafe. Zhodnotit situaci přišly také celebrity, které budou letos ve finále v Náchodě dělat odbornou porotu. Mezi nimi byla také Světlana Nálepková. Dorazila s velkým zpožděním, které ale mělo svůj důvod.

„Přišla jsem pozdě, protože mi selhala doprava a já se musela dopravit stopem!“ Nálepková tvrdí, že podobné soutěže příliš v oblibě nemá. „Obecně moc nemusím soutěže, kde lidé hodnotí vzhled jiných lidí. Líbí se mi na tom hlavně to, že jde o dobrou věc. Já od Muže roku tedy očekávám hlavně to, že pomůže dobré věci a zapojí se do charitativních projektů,“ vysvětlila Nálepková. Na mladé zajíčky se ale podívala ráda. „Muž musí vonět jako muž a měl by být taky chlupatej. Na nějaké gely ve vlasech a epilovaný hrudník by mě hoši neutáhli,“ míní Světlana.

Daniela Šinkorová oblékla sexy šatičky a s finalisty si rozuměla skvěle. Říká, že muži jsou důležitou součástí jejího života. „Líbí se mi jižní typy, tmavší. Navíc mě vždycky přitahovali ti zlobiví hoši, co jsou víc vidět, jsou průbojnější a umí bavit společnost. Věkově tak akorát ode mě. Takže můj současný partner je ideál,“ rozpovídala se Daniela. „Nedokázala bych být s výrazně starším partnerem, s mladším asi ano. To už se mi v životě stalo a odvíjí se to hlavně od toho, jak si ti dva rozumí.“ 

Finalisty přišly zkouknout také nové missky. Andrea Kalousová hledala potenciálního přítele, Nikol Švantnerová je už nějakou dobu šťastně zadaná. „Celý život jsem chtěla vysokého bruneta s modrýma očima a nakonec mám doma blondýna, kterej je menší než já,“ krčila rameny Švantnerová. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

2. 6. 2015 11:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.