Dvojnásobná matka Andrea Verešová vypadá dokonale. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Svůdná maminka Andrea Verešová: Budete se divit, co čte dětem místo pohádek!

Modelka Andrea Verešová (35) si od přehlídkových mol a focení občas odskočí k moderování. Na módní párty jednoho butiku v centru Prahy, kterou uváděla, byla mezi přítomnými opět k nepřehlédnutí. Jak to dělá, že je stále v takové formě?

„Na to je jednoduchá odpověď. Hodně mně dodávají sílu moje děti a také sport. Mám ráda jógu, která pomáhá harmonizovat tělo i duši. Jinak si s chutí i zaplavu nebo zajdu do posilovny, občas si zahraji i tenis,“ prozradila Verešová s tím, že si ráda i zalenoší.

„Když uspím děti, tak si ráda najdu pár minut i pro sebe, napustím si plnou vanu, zapálím svíčky a užívám si ticho a klid. Přemýšlím si o sobě, o životě a někdy i o ničem. Myslím si, že občas je dobré vypnout mozek a nemyslet vůbec na nic,“ říká maminka osmileté Vanessky a šestiletého Daniela.  

„Víte, já s přibývajícím věkem uvažuji o životě mnohem víc, než tomu bylo dřív. Dokonce si s dětmi třeba čteme v bibli a pak si povídáme. Občas se o mně vyrojí zkreslené informace, mrzí mě to, ale mám svůj život a přes některé problémy se dokážu přenést. A o tom ten život asi i je,“ míní Andrea.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 10. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.