(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Syn herečky Kristýny Janáčkové je rozený tanečník. Mámu teď čekají perné dny...

Herečka Kristýna Janáčková (38) sice žádná velká tanečnice není, ale slavnostní otvíračku tanečního a pohybového centra Moving World si ujít nenechala. Už kvůli svému malému synkovi Luisovi Frederikovi (5), který taneční vlohy má a „šijí s ním všichni čerti“.

„Na rozdíl ode mne syn tanečník je. Od tří let si rád pouštěl hudbu a u toho tančil. Jeho favoritem byl Michael Jackson. Od září začal chodit do taneční školy, kde tančí street dance, hip hop a podobné styly. Vypiloval se na tolik, že se dostal do soutěžní skupiny a budou objíždět soutěže. A nás rodiče čeká, že s ním ty soutěže objedeme také a budeme dělat servis,“ uvedla herečka.

Kristýně Janáčkové se tanec líbí, při televizním StarDance pravidelně drží kolegům palce a je možné, že se k tanci ještě propracuje.

„Dokud mi fungují kyčle a kolena třeba mne to ještě chytne, ale zatím tanec není v plánu. Stačí mi, když tančím na divadle, to zvládám. Občas je ale problém s chlapy. Ve hře, kterou režíroval můj milovaný režisér Pitínský, jsme měli tančit tango a kolega byl opravdu marný. Brali jsme pak osobní hodiny a tanec vydřeli,“ usmívala se při vzpomínce Kristýna Janáčková a dodala, že pro návštěvu tanečních hodin v Moving Worldu by jí muselo něco „nakopnout“. Třeba nová taneční divadelní role.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz     

12. 2. 2020 10:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.