Lucia Klein Svobodová, Petr Klein Svoboda (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Syn hudební legendy Karla Svobody uvedl svůj první film

Syn legendárního hudebního skladatele Karla Svobody Petr vykročil do světa filmu. S manželkou Lucií Klein Svobodovou natočil slovensko-české drama s názvem Pírko. Snímek premiérově uvedlo kino ve Slovanském domě v Praze. Hlavním znakem filmu jsou brutální scény, znásilnění a krev.

Martina alias Shakira vyrostla v dětském domově. Biologické rodiče nikdy nepoznala, její představy o světě formovaly hlavně televizní seriály. Den 18. narozenin je pro ni vstupenkou do vysněného života. Vchází do něj s pár penězi v obálce, amuletem od kamarádky na krku a hlavou plnou naivních představ. Její láska z děcáku, Roman, ji v Praze zatáhne mezi svéráznou partičku a prodá pasákům. Martina pro ně není víc než perspektivní zdroj příjmů a podle toho s ní také zacházejí. Násilí, zneužívání, drogy, bezmoc... Pak konečně útěk. A naděje. Martina s obdivuhodnou urputností bojuje o svou šanci na štěstí. Nakonec ho najde tam, kde by to asi málokdo čekal.

Ve filmu hrají: Dominika Zeleníková, Tibor Kotlár, Viktória Šuplatová, Martin Finger, Tamás Gál, Boleslav Polívka, Lucia Klein Svoboda, Jan Plouhar, Štěpán Kozub, Rebeka Dzechová, Juraj Igonda, Tibor Šaraj a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 1. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.