Na veletrhu hraček pomohla Lucie Křížková svému synkovi napsat dopis pro Ježíška. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Syn modelky Lucie Křížkové si pojistil Vánoce, dopis Ježíškovi předá osobně!

Modelka a moderátorka Lucie Křížková Váchová (31) se s manželem Davidem Křížkem (43) a synem Davídkem (3) objevila na veletrhu dětských hraček na holešovickém výstavišti. Při té příležitosti zde s Davídkem sepsali dopis Ježíškovi, který bylo možné přímo na místě také odeslat. To však Lucie odmítla s tím, že moc děkuje, ale dopis Ježíškovi doručí Davídek osobně!

„Letošní Vánoce budeme mít speciální. V autě už máme kufr a jedeme odtud přímo na letiště. Letíme do Finska,“ šokovala nás Lucka. "Už máme napsané přání, ale ještě není zalepené, protože jsme si mysleli, že třeba ještě tady objevíme něco, co by se Davídkovi líbilo. To může na to přání dokreslit. Potom to zalepíme a Ježíškovi to předáme osobně!“ doplnila.

Syn Lucie tedy bude mít letos bezkonkurenčně nejsenzačnější Vánoce a jeho vrstevníci mu budou tento nevšední zážitek určitě závidět.

„Jedeme přímo do vesničky Santa Clause, ale my říkáme Ježíška. Máme zprávy, že je tam nasněženo a mínus šest stupňů. Máme domluvenou dokonce projížďku se sobím spřežením a ubytování v chatičce u jezera. Jedeme s našimi dobrými kamarády, kteří mají stejně starého chlapečka,“ upřesnila Lucie.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 11. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.