Libuše Vojtková s přítelem Zdeňkem a synem Matyášem Vojtkem vyrazili do kina. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Syn Pepy Vojtka chce svatbu a brášku! Splní mu máma Libuška Vojtková přání?

Libuška Vojtková dorazila na premiéru animované dobrodružné komedie Ledová sezona do Cinema City Flóra se svým „zánovním“ přítelem Zdeňkem a synem Matyášem. Jak prozradila, příběhy s hlavními hrdiny, kterými jsou zvířata mají rádi a hlavně je může potomek. Když přišla nabídka shlédnout premiéru příběhu o medvědovi, který se vydal do New Yorku nebylo prý co řešit.

„Naše soukromá ledová sezona proběhla v pohodě a velice příjemně. Ježíšek se na nás nevykašlal, takže byly dárky, teď se chystáme na hory, takže paráda. Já sice lyžovat nebudu, mám už zřejmě doživotní problémy s ploténkami díky bývalé profesi tanečnice, ale sníh si užiju, pokud bude, a chystám se sáňkovat. Dneska jsme využili nabídky a přišli do kina. Televizi jsme v uplynulých týdnech moc nesledovali tak nám trocha kultury, i když spíše té pohádkové, přijde docela vhod,“ nechala se slyšet Libuška.

Syn Matyáš, kterého má Libuška s rockerem Pepou Vojtkem, se tvářil spokojeně a do kina se viditelně těšil. Jak prozradil, nerad by ovšem zůstal v současném vztahu jedináčkem.

„Chtěl bych brášku a pak ještě možná i ségru, ale kamaráda bych uvítal. Ne sice hned, ale až po svatbě,“ prozradil nám Matyáš.

A maminka by se nebránila. Ovšem, jak řekla, uvidí se, ale minimálně ještě jednoho potomka by brala. A pak už se trojice odebrala do kina. Synka Kryšpína a Kordulku vyvedla za kulturou i Agáta Prachařová, mezi návštěvníky přišel i Petr Vágner se synkem, nechyběla třeba i Linda Finková. Prostě Ledová sezona přitáhla do hlediště nejen mrňata, ale i dospěláky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

16. 1. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.