Modelka Tereza Zimová je paní podnikatelka. V butiku se stará o vše. I o výlohy. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ta dopadla: Bývalá modelka Zimová leští výlohy!

Tereza Zimová (30) o sobě dlouho tvrdila, že už dozrává důchodcovského věku modelek. Teď s modelingem definitivně sekla a rozhodla se konečně si splnit sen. Otevřela si butik plný originálních kousků oblečení, doplňků a šperků.

A v obchůdku na Žižkově vypadá Tereza spokojeněji než na přehlídkových molech. Své zákazníky si navíc hýčká, nevyhání je, naopak – zve je na kafe, cigárko a na kus řeči.

„Je to tady fantastický, všichni se tady známe,“ ukazuje Zimová na kolegy ze sousedních obchodů, kteří čas od času projdou kolem a zamávají nebo se zastaví na kus řeči. Babička ze sousedního domu jí dokonce čas od času nosí „proviant“.

Butik není novinkou. Modelka ho otevřela v září minulého roku.

„Upřímně, nečekala jsem, že to půjde tak dobře. Myslela jsem, že bude nějakou dobu trvat, než si lidé zvyknou sem chodit a vůbec něco kupovat. Že si tady jen sednu a dáme si kafe. To si tady sice dáváme pořád, ale oni zde i nakupují! Ale modely se prodávají báječně, lidem se líbí a rádi se sem vracejí,“ říká Tereza. 

Zimová říká, že do světa modelingu už se vracet nehodlá a práce ve vlastním butiku ji naplňuje. Její oblečení je pohodlné a originální. Už ho mají v hledáčku také české celebrity. Tereziným nedávným úspěchem bylo například to, že moderátorka Michaela Ochotská si šaty z jejího butiku nechala obléknout své družičky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

23. 7. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.