(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Ta má splávek! Kateřina Brožová pivem nepohrdne

Jak prozradila herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová na křtu kuchařky Jaroslava Sapíka a Jiřího Babici Čtyři roční období na talíři, které byla kmotrou a proběhl v Návštěvnickém centru Staropramenu, k jídlu a pivu má vztah velice kladný.

„Křtí se v pivovaru, takže jak jinak než národním nápojem, a ten já můžu. Samozřejmě ho ale neužívám po půllitrech, ale decentně, jen k zahnání žízně, nebo po jídle. To je pak bašta. Pro chuť si ovšem dávám víno, to je můj oblíbený nápoj,“ uvedla Kateřina a spolu s dalším kmotrem, ředitelem Staropramenu Petrem Kovaříkem a oběma autory kuchařské knihy vyslala dílko do světa.

„Víte, musím přiznat, u plotny jsem jako doma, bohužel, nejsem u ní z časových důvodů tak často. Jak tady bylo řečeno, a já to také tak cítím, kdybychom všichni vařili jen doma tak bychom nenavštěvovali dobré restaurace, a to by bylo také špatně. Takže všeho s mírou, něco doma, něco v zařízeních s gastronomickými pochoutkami. Já si prostě jídlo užívám a jsem všežravec,“ vysvětlila s úsměvem herečka a zpěvačka.

A co partner, ten ruku k dílu nepřiloží, když mu přítelkyně přijde uondaná a na čmuchtění nemá pražádnou chuť?

„Ale naopak, přiloží a rád. On strašně dobře vaří a baví ho to. Tvrdí, že si kuchtěním po celodenním zápřahu vyčistí hlavu. Při vaření dává přednost rybám a zelenině, ale třeba dokáže udělat i vynikající svíčkovou. Prostě paráda,“ pochválila partnera Kateřina. Oba tedy zvládají vaření, ale kdy si budou vytvářet manželské dobroty nechává Brožová obestřeno tajemstvím.

„Kdy bude svatba, na to se musíte zeptat mého partnera, ale až přijde čas, tak dáme vědět,“ dodala Kateřina Brožová a usrkla opět něco pivka z minipohárku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.