Heidi Janků vlastnoručně vyrobila tuhle panenku. Manžel jí nesměl do práce moc mluvit. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Ta se nezdá: Mrkejte, kolik peněz vydělaly šikovné ruce zpěvačky Heidi Janků!

S úsměvem okomentovala úspěšnou aukci panenek, jejíž výtěžek šel ve prospěch UNICEF, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (53).

„Já jsem velice spokojená. Vyrobila jsem pro aukci už v pořadí sedmou panenku. Ta letošní se jmenuje Paňác Pepíno a byla vydražená za 25 tisíc, což je slušná částka. Makala jsem na ní s velkým zaujetím a nenechala si do práce, hlavně od manžela, moc kecat. Přesto se trošku prosadil, protože jsem mu nakonec dala roli poradce při tvorbě obličeje. Všechno ostatní je moje vlastní dílo,“ uvedla Heidi.

Panenka spisovatelky Báry Nesvadbové (40) s názvem Dívka, která by chtěla létat, již vytvořila za asistence dcery Bibiany, byla vydražena za sumu o 15 tisíc korun nižší. Ovšem Andělka Jitky Čvančarové (37) našla zájemce, který za ní zaplatil 33 tisíc korun. Za solidní částky šly i panenky herečky Daniely Kolářové (69) či moderátora Karla Voříška (52).

Letošním králem se pak stal herec Josef Dvořák (73), neboť jeho Čochtan byl vydražen za nejvyšší cenu: „Loni jsme s manželkou vyrobili vodníka Pepijáju. Letos, abychom zachovali tradici, jsme dali do aukce jeho téměř třiatřicetiletého kolegu z vodní říše, loutku Čochtana Dvořáka, která se narodila v roce 1983 v Českém ráji. Pokud si pozorně všimnete, jsem to celý já. A paráda, i ta měla u dražitelů velký úspěch, na konto za ni přibylo 50 tisíc korun.“

Celkem se v Českém muzeu hudby, kde aukce panenek známých osobností probíhala, vybralo od dražitelů téměř tři čtvrtě milionu korun, za které bude zajištěno očkování pro 1213 dětí v afrických zemích.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 11. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.