Zpěvačka Bára Basiková doma nevaří. Na to má manžela Petra Poláka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ta se tedy má: Bára Basiková doma vařit nemusí, kolem plotny lítá její manžel!

Bára Basiková (52) měla jedinečnou možnost vlastnoručně si vyrobit čokoládové pralinky. Ty se jí povedly jak na chuť, tak z hlediska estetického. Jinak se ovšem s kuchyní a sporákem zpěvačka zrovna nekamarádí. Jak sama přiznala, u nich doma u plotny šéfuje její manžel Petr Polák (36).

„Vůbec se nesnažím se svým kuchařským umem vnucovat. Každý má dělat to, v čem je zdatný a co umí. Já jsem starost o jídlo přenechala manželovi, protože v tomhle druhu umění je on prostě nejlepší. Když jsme byli v létě na chalupě, tak vařil, smažil a griloval. Při mlsání jeho pochoutek se mi dělaly boule za ušima,“ vysvětlovala Bára.

Ale rychle dodala, že se přeci jen občas také snaží, a to když přijde chuť na koláče. „Ty zvládám docela dobře, hlavně ovocné s trochou drobenky mi jdou. Ale ještě k té kuchyni, já jsem spíše taková uklízečka po Petrových kulinářských výtvorech a také pečovatelka o úpravu interiéru,“ doplnila Basiková. 

To, jestli po pralinkách nějaké deko přibere, zpěvačka neřešila. Momentálně zkouší muzikál Romeo a Julie, který je pěvecky i fyzicky náročný, že si sladkou odměnu jednoduše zaslouží.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 9. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.