(Zdroj: archiv Elega ) 7x FOTO

Ta snad vůbec nestárne! Kde Dana Morávková bere energii a životní elán?

Herečka Dana Morávková je důkazem, že i ženy zrají jako víno. Díky svěžímu vzhledu a energii se k ní pracovní nabídky jenom hrnou, přesto je plná energie a životního elánu.

Od února mám svůj pořad na TV Barrandov. Jmenuje se Tenký led a témata jsou vážná i nevážná, přesně taková, jaký je život sám. Nazkoušela jsem také nové divadelní představení ‘Kdes to byl(a) v noci‘ v Divadle Bez zábradlí a stále točím. Nejvíc se ale těším na to, až v druhé polovině března představím svou kolekci kabelek Elega by Dana M. pro jaro a léto, a jaké budou reakce zákaznic. Letos se bude poprvé představovat v Třebechovicích pod Orebem, kde se také vyrábí,“ líčí svůj nabitý program herečka. 

A když jí při pracovním zápřahu přece jen přemůže jarní únava, má na ni jednoduchý recept: „Miluji humor a strašně ráda se směji. To pomáhá na všechny splíny a únavy světa!“ Svůj podíl na nekonečném přívalu energie má určitě i její milující rodina. „I když je můj pracovní program trochu nabitý, na rodinu si udělám čas vždycky. Najdeme si pár dní, kdy zmizíme a užijeme si čas jenom pro sebe,“ usmívá se populární herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 3. 2018 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.