(Zdroj: Archiv Stream.cz ) 12x FOTO

Tady je známému moderátorovi ještě do smíchu. Pak na Jana Tunu vytáhli břitvu!

Jako jiný člověk vystupoval před pár dny z letadla na ruzyňském letišti Jan Tuna. Osudovou se mu stala cesta na Blízký východ, kam odletěl s přáteli a kolegy z internetové televize Stream.cz. A právě jeden z nich, investigativní reportér Janek Rubeš, má na svědomí, že na ně v Šírázu vytáhli břitvu. Naštěstí se tak nestalo při žádné pouliční potyčce, ale v pánském holičství, ve kterém se zastavili, aby si ukrátili čekání na autobus do dalšího íránského města. Janek zvyklý ve svých reportáží čelit nejrůznějším argumentům nakonec pomyslný souboj o krátké vlasy vyhrál a svého dlouhovlasého kolegu přesvědčil, aby usedl do křesla a téměř po čtvrtstoletí radikálně změnil image. 

„Ještě před pár dny by mě to ani ve snu nenapadlo. Ale jedinečnost okamžiku a Jankovo hecování byly tak působivé, že jsem si řekl: „Proč ne?“ A jsem za to rád. Celý náš výlet provázely silné zážitky, jedinečná atmosféra, nádherná příroda, dech beroucí historie i památky a hlavně milí, usměvaví a vstřícní lidé, kteří vám na každém kroku pomáhají. Tyhle okamžiky jsou nad všechny suvenýry, ukládají se v srdci a nezapomíná se na ně,“ popisuje Tuna své bezprostřední zážitky z Orientu.

„Rád bych se tam znovu vrátil. Minimálně na další ostřihaní, protože teď už to dvakrát do roka jako dřív stačit nebude,“ dodává pobaveně s tím, že když v novém účesu poprvé vyzvedával syna a dvě dcery ze školy, nepoznaly ho, a profesorka Hajšlová, se kterou druhým rokem spolupracuje na pořadu A DOST!, si ho spletla se studentem. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 11. 2016 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.