Moderátorka Kristina Kloubková a zpěvačka Kamila Nývltová vyrazily za relaxací. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Tady si někdo umí užívat: Kloubková s Nývltovou jsou zatím v županu, šel ale dolů!

Nejen běžným smrtelníkům, ale i historickým VIP se občas zachce vyrazit si za relaxem. Nejinak se zachovaly i Isis a Kleopatra čili hvězdy muzikálu Kleopatra, který se od 21. do 29. listopadu na osm představení vrátí na prkna Broadwaye. A tak jejich představitelky, Kristina Kloubková (38) a Kamila Nývltová (26), zašly do wellness a spa v Čestlicích, aby nabraly fyzické i psychické síly.

Obě dámy si shodně zvolily, jak jinak, rituál Queen of Egypt a necelé dvě hodinky si užívaly masáže, vířivku, saunu a nezbytné odpočinkové lože. Samozřejmě při jednotlivých úkonech s chutí usrkávaly šampaňské.

„Byla to paráda. Nejvíc jsem si užila masáž nejen od zdejších odbornic, ale i od bohyně Isis, tedy Kristinky Kloubkové, která ač je nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie, neváhala přiložit ruku k dílu a pořádně se na mně vyřádila,“ uvedla se smíchem Kamila.

Jak dále prozradila, dokázala by si představit, že stejný rituál by absolvovala i s případným přítelem, ovšem ten zatím na obzoru není. „No nic, teď si vystačíme my holky samy a přijdu-li sem za měsíc nebo za rok s pánským doprovodem, momentálně řešit nebudu. Jsem mladá Kleopatra, tak mě nic nehoní,“ dodala.

To Kristina využívá relaxační centra spíše výjimečně. „Po delší době jsem si našla chvilku, musím přiznat, užila jsem si to, ale dám si na čas zase pauzu. Pro mě je tím nejlepším a nejoblíbenějším relaxem ticho a kniha. A samozřejmě i moje malá Jasmínka, s ní už ale jde spíše o aktivní odpočinek, protože chvilku neposedí,“ vysvětlila Kloubková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.