Modelka Alena Prešnajderová je novou asistentkou kouzelníka Pavla Kožíška. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Tahle kráska nejprve okouzlila Libora Boučka, teď má pletky s kouzelníkem Kožíškem!

Po finále České Miss 2013 se jí podařilo okouzlit moderátora soutěže Libora Boučka (34) a nyní věří, že své schopnosti uplatní i v divadle u Pavla Kožíška (45). Modelka Alena Prešnajderová (26) se chystá na novou roli kouzelnice.

„Nejsem žádná začátečnice a už mám něco za sebou. Kouzla mě baví odmalička, a když jsem dostala šanci vystupovat zatím coby asistentka Pavla Kožíška, dlouho jsem neváhala a řekla ano. Jako malá holka jsem si zkoušela čáry a fígle, začínala jsem se sirkami a kartami,“ prozradila půvabná blondýnka s tím, že teď to ale bude o něčem jiném.

„Zkoušíme náročnější triky, učím se a současně i bavím, protože nejde jen o to někoho nechat zmizet nebo něco přičarovat, ale hlavně bavit diváky. A o tom to představení je, proto se moc se těším na svoji listopadovou premiéru,“ dodala Prešnajderová.

Iluzionista a kouzelník Pavel Kožíšek spolupracuje také s modelkami Martinou Dvořákovou (32) a Hankou Mašlíkovou (33), co na novou konkurentku říkají?

„Vůbec nejde o konkurenci. Mám řadu aktivit a už nějakou dobu hučím do Pavla, aby k nám získal alternantku. Teď se to povedlo a myslím si, že Alena bude skvělá kolegyně. V žádném případě ne konkurence,“ uvedla Mašlíková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 10. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.