(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Tahle parta celebrit dovede pobavit. Šéfuje jim Antonín Procházka

Na první pohled by to do ní nikdo neřekl. Je samý úsměv a dobrá nálada ji moc neopouští, ovšem jak přiznává, když se „rozdovádí“ dokáže být pořádně drsná a nepříjemná. Kdo? No přece Adéla Gondíková v chystané komedii Celebrity s.r.o., kterou režíruje Antonín Procházka na scéně Divadla Palace a jejíž premiéra je na programu 8. listopadu.

„No jasně, jiná být nemůžu. Jsem šéfka televizního studia, kde se točí nekonečné seriály a prostě s nikým se nemazlit je povinnost. I tady existuje známý systém padajícího ….., pět teček, takže na mě řve ředitel, no a já to přenáším zase na své poddané. Běžná věc, nic nového,“ se smíchem uvedla Adéla, která roli šéfky alternuje s Kateřinou Macháčkovou. Jiná zajímavá dvojice, Lukáš Pavlásek – Martin Písařík, zase alternuje postavu Emila.

„Celebrity s.r.o. jsou hrou o hercích a já nepochopím, proč zrovna my dvě hvězdy, hrajeme poměrně neúspěšného komedianta, a jak nám řekl krátce pan režisér, je to totální aucajdr. Fakt to nechápu,ale líbí se mi to,“ s úsměvem řekl Martin Písařík.

„U mě je to jinak. Je to role z mého života. Já se navenek snažím s tím něco dělat, ale tenhle herec jsem vlastně já. Takovej nesmělej, ale snaživej, takže mi to určitě půjde,“ doplnil Písaříka Lukáš Pavlásek.

Zkoušky jsou v plném proudu a pan režisér je se svou partičkou nadmíru spokojen.

„Všech sedmnáct protagonistů komedie, kteří se v představení střídají, makají až se z nich kouří. A je to spolek herců a hereček, kteří mají komediální talent, dokáží bavit nejen diváky, ale i sebe a samozřejmě i mě. Všechno probíhá, jak má, takže se všichni těšíme na listopadovou premiéru,“ nechal se slyšet Antonín Procházka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 10. 2016 14:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.