(Zdroj: TV Prima ) 12x FOTO

Tahle sexy kočka viděla svého otce poprvé v životě až ve svých 20 letech!

Herečka Elizaveta Maximová v roli Míši v novém seriálu televize Prima Polda uvidí svého otce poprvé po 20 letech. David Matásek upadl do kómatu v roce 1995 a probouzí se po dvou desetiletích, ona za ním přilétá z Nového Zélandu. Přichází čas na jejich osudové setkání – oba se uvidí vůbec poprvé v životě.

„Scénu, kdy jsme se poprvé viděli, jsme natáčeli v pět ráno, přijela jsem na ni z jiného nočního natáčení, takže jsem byla maličko mimo. Ale říkala jsem si, že to musí být neskutečný zážitek pro všechny strany,“ říká Elizaveta.

V čem měli s Davidem Matáskem největší konflikt?

„Na jednu stranu táta se vrací po 20 letech, kdy ho dcera neviděla, mají tam obrovský konflikt, protože jí hodně zasahuje do života. Ona řeší, co si to dovoluje, když tady dvacet let nebyl, na druhou stranu stejně jsou si s tátou podobní. Stejně tvrdohlaví, stojí si za svými názory, a k tátovi má zároveň hodně blízko,“ říká herečka.

S rolí má mnoho společného! V opravdovém životě má otce dokonce dva a za jedním z nich musí létat tisíce kilometrů daleko.

„Mám jednoho nevlastního a jednoho vlastního tatínka. S oběma mám skvělé vztahy. Ale vlastní tatínek žije v Rusku, takže Míšu chápu. Dřív jsem tátu navštěvovala každé tři měsíce, teď se snažím jednou za půl roku, na Silvestra a o letních prázdninách,“ říká Elizaveta.

Proč se jmenuje Maximová? Svoje původní příjmení Shvachko totiž už nemohla vystát. 

„Za 17 let v České republice to nikdo správně nevyslovil, nenapsal, pořád jsem s tím měla různé situace, a proto jsem si to změnila na Maximová. Pocházím původem z Ruska, Kazaně, z republiky Tatarstán a v sedmi letech jsme sem s maminkou přijely,“ říká Elizaveta.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 10. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.