Anička Linhartová podobu po mamince nezískala. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Tajemná Anna Linhartová: Umělecké geny zdědila, ale co ta podoba?

Mladou charismatickou herečku Annu Linhartovou (21) nelze přehlédnout. Její alabastrová pleť a hříva vlasů, momentálně obarvených na hodně světlý odstín, upoutají každého.

Anna se k herectví dostala spíše náhodou. Přestože po mamince, herečce Jitce Asterové (55) podědila herecké geny, původně chtěla studovat uměleckou průmyslovku, kam se ale nedostala. Zato na konzervatoř ji vzali hned.

Otcem Anny je podnikatel Tomáš Linhart, bývalý manžel Asterové, který strávil šest let ve vězení za daňové úniky.

První velkou šanci Linhartová dostala ve filmu Nevinnost, kde po boku Ani Geislerové (39) hrála roli sexuálně zneužité dívky. S Geislerovou si znovu zahrála i ve filmu Pohádkář, kde si střihla roli dcery Jiřího Macháčka (49).

K jejím velkým koníčkům patří vaření. „Vařím pořád, každý den, celý život. Ulítávám na indické kuchyni, učím se indické recepty. Jinak jsem ale schopná uvařit cokoli. Jídlo často nepřipravuji jen pro sebe, ale pro lidi kolem mě,“ prozradila Anna.

Snad i proto jsme zastihli Aničku s mámou Jitkou Asterovou na karlovarském festivalu v párty stanu, kde vlastnoručně připravovaly chutný drink z finské vodky. Bylo vidět, že si spolu rozumí, protože jim práce šla pěkně od ruky.

Herečka Jitka Asterová na festival přijela jen na otočku, kdežto Anna si užívala Karlových Varů na plné pecky se vším, co k festivalu patří. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 7. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.