Karel Heřmánek ml., s manželkou Nikol Kouklovou (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Tajemství kuchyně u Heřmánků: Kdo umí nejlíp vařit?

Herečka a bloggerka Nikol Kouklová (26) velice správně pochopila úsloví neděle je od slova nedělat. Místo postávání u plotny při přípravě nedělního oběda, sebrala manžela Karla Heřmánka mladšího a dlabanec si dali v příjemném prostředí restaurace Hard Rock Cafe v centru Prahy.

„Jak nyní docela často pobýváme v Americe, tak si Kája oblíbil americkou kuchyni. A tady jí umí skvěle připravit. Doma to není takové. To vaří hlavně manžel, já jenom připravuji ingredience a finální slovo má Karel,“ popisovala režim kuchyně u Heřmánků Nikol,“ no jasně, pak také musím po něm uklidit. Ty drobečky jsou všude,“ dodává se smíchem mladá paní Heřmánková.

V herecké rodině Heřmánků se chutě mísí a každý si pošmákne na něčem jiném.

„Já dávám přednost lehčí thajské kuchyni. Baví mě ta směsice chutí a vůní. Tchán Karel Heřmánek zase upřednostňuje italskou kuchyni, miluje těstoviny na všechny možné způsoby. No a maminka Hana Heřmánková z chuťových rozmarů členů rodiny musela nějak vybruslit, tak se naučila perfektně vařit všechno a má klid. Vaří opravdu výborně, vždyť měla čtyři chlapy v rodině a to, co se týče jídla, není legrace,“ práskla na Heřmánky z Divadla bez zábradlí krásná Nikol.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 4. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.