(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Tajle, ne tajle, Simona Krainová mňamce z kokosu neodolá!

I sladké dobrůtky mohou slavit půlkulatiny. Přesně tak v pražském SOHO slavily 25. narozeniny legendární kokosové pralinky Raffaello. Pogratulovat ke čtvrtstoletí na trhu přišla pralinkám Raffaello například Simona Krainová, Nikol Švantnerová nebo Jana Švandová. Celým slavnostním večerem provázel Jakub Prachař, který v průběhu akce mimo jiné také hostům představil novou originální aplikaci na posílání vzkazů a přání.
„Pralinky Raffaello jsem poprvé ochutnala v zahraničí na cestách. Přiznám se, že si i já ráda občas zahřeším, miluji kokos a vše s ním spojené, takže Raffaello je mým favoritem a vydrželo mi to až doteď. Raffaellu bych chtěla do dalších let popřát nekončící řady příznivců,“ popřála dnes již legendárním kokosovým pralinkám do dalších let Simona Krainová, která se rovnou také chopila krájení narozeninového dortu.

Na velkolepé oslavě nechyběla například ani Andrea Verešová, která se přiznala, že má zásoby pralinek Raffaello běžně doma a nebojí se jednou za čas zhřešit.

Kromě Simony Krainové a Andrey Verešové ale přišly poblahopřát pralinkám Raffaello i další známé osobnosti, například Emma Smetana, Jitka Schneiderová nebo Veronika Kašáková. Nenechali se zahanbit ani gratulanti z řad pánů, na večírku se objevili Marek Raditsch a Muž roku 2011 Martin Gardavský nebo Miroslav Dubovický, jenž ve stejné soutěži obsadil v roce 2016 třetí příčku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

28. 4. 2017 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.