Dana Morávková (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Také patříte k těm, kdo obdivují krásu herečky Dany Morávkové? Prozradila svou tajnou zbraň!

Krásnou, zdravou pleť bez nedokonalostí a vrásek  herečky Dany Morávkové obdivují snad úplně všichni a při vší zátěži, kterou herečky pokožka denně prochází, je skoro zázrak, že vypadá vždy tak skvěle.

„Za nutnost považuji dokonalé odličování, protože moje pleť si „užívá“ spousty líčení při natáčení i v divadle. Jsem přesvědčená, že ranní a večerní čištění je pro pleť velmi důležité,“ prozradila Dana, která se se letos již po několikáté zhostila role modelky a nafotila kalendář pro americkou značku luxusní kosmetiky Pevonia Botanica, jejíž je tváří zde v České republice.

Také nám odhalila, co nesmí chybět v její kosmetické výbavě. Dana používá denní i noční krémy, různé masky a speciální krém kolem očí. Dále zdůrazňuje, že při péči o pleť je důležité používat přípravky pro náš typ pleti a střídat výrobky na hydrataci a výživu je naprosto nezbytné. 

„Snažím se chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku. Pevonia má salón v centru Prahy a když tam jdu, ráda si dopřeji i ošetření těla. Na omlazující zábal z tropického ovoce, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a vyživuje, nedám dopustit,“ dodala herečka, aby byl návod na perfektní vzhled kompletní.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 7. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.