Hanka Mašlíková je sportovkyně každým coulem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Takhle jste Hanku Mašlíkovou ještě neviděli: Modelka ukázala své fotbalové umění!

To, co předváděla modelka Hanka Mašlíková (33) při přátelském fotbalovém utkání mezi týmem osobností Arabela a domácím Sokolem Jeneč, se opravdu často nevídá.

Nejprve coby útočnice vstřelila parádní gól, pak vystřídala v brance Petra Vojnara a děly se věci – blondýnka, k překvapení všech, každou střelu mířící do její svatyně hravě zlikvidovala. A jak bylo slyšet v ochozech, svým výkonem by prý zastínila i brankáře anglického Arsenalu a české fotbalové reprezentace Petra Čecha (33).

„Chytání přitom není mým šálkem kávy, jsem spíše hráčka v poli. Můj post, na kterém hraji, nemá odborný název, já si říkám škoditelka a zpomalovačka, což znamená, že se snažím protivníkovi znepříjemnit hru. Skáču po fotbalistech soupeře, zavěsím se jim při běhu kolem krku, a tím zpomaluji jejich akce,“ prozradila svou taktiku Mašlíková, která randí se zápasníkem MMA a trenérem Andrém Reindersem (34).

Ostatní spoluhráči jen souhlasně přikyvovali a doplnili, že vždycky, když Hana vstupuje na fotbalové hřiště, mají spíše obavy o zdraví soupeře než o půvabnou modelku a moderátorku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 10. 2015 17:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.