Lucie Zedníčková a Jaroslav Matějka milence hrát nemusejí, jsou jimi i ve skutečnosti. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Takhle Lucii Zedníčkovou osahává její milenec! Co všechno se na jevišti děje?

Láska je mocná čarodějka a dokáže divy. To platí i v případě mileneckého páru, který tvoří Lucie Zedníčková (47) a Jaroslav Matějka (37). Herci si dávají náklonnost najevo nejen v soukromí, ale i na veřejnosti.

„Tak to pozor. Nejsem exhibicionistka, takže na veřejnosti ne. Ovšem na jevišti je to něco úplně jiného. Vyžaduje-li to scénář, a ten, podle kterého teď zkoušíme novou tragikomedii Fox a Gould v Divadle u hasičů, nám to ukládá, pak nemám problém a Jardu si svlékám. Vyplývá to z kontextu hry, kterou tu režíruje Patrik Bořecký, takže na tom nevidím nic divného. A rozhodně nežárlím, že ho bude hlediště okukovat. Na divadle se tyto věci neřeší. Je to prostě práce, kterou odděluji od soukromí,“ vysvětlila Lucie.

„Je to tak. A dokonce je v představení i jeden, dalo by se říci skoro striptýz, což může trošku vyvést z rovnováhy diváka, ale nás na jevišti ne,“ doplnil Matějka.

Dramatik David Mamet (67), autor hry Fox a Gould, která je z prostředí hollywoodských producentů, patří mezi nejoblíbenější scénáristy Lucie i Jaroslava. 

„Jeho hry jsou zábavné a zároveň k zamyšlení, člověk se sice zasměje, ale z divadla odejde s mnoha pocity, které ho nutí přemýšlet. A takové inscenace mám ráda. Proto jsem na tuhle hru koupila práva, zařídila si živnosťák a je to představení, které produkuji,“ dodala Lucie Zedníčková s tím, že premiéra bude 16. prosince.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 11. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.