zpěvačka Dasha (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Takhle plný výstřih Dasha ještě nikdy neměla! Mateřství jí sluší

Jak to budoucí mamince, zpěvačce Dashe (34) sluší těhotenství, se mohl přesvědčit každý, kdo přišel v úterý večer do Stavovského divadla. Dasha s energií sobě vlastní a opravdu výstavním výstřihem zpívala na slavnostním koncertu Nadačního fondu Mathilda, jehož výtěžek jde na výcvik vodicích psů pro nevidomé.

Záštitu nad akcí poskytla paní hraběnka Mathilda Nostitzová (79), jejíž předkové před více než 230 lety Stavovské divadlo, dříve Nostitzovo, postavili. A spolu s nevidomými sólisty vystoupil například swingový zpěvák Jan Smigmator (30) či operní diva Andrea Kalivodová (38).

Celým večerem diváky provázela „hlásná trouba nadace“ herečka Eva Holubová (57). 

„Já s chutí a velice ráda pomáhám téhle nadaci v její záslužné činnosti. Sháníme nejen peníze pro slabozraké a nevidomé, ale také mimo jiné cvičíme asistenční psy. Já vodicího pejska cvičit neumím, měla jsem jen jednou v převýchově fenečku a řeknu vám, není to vůbec jednoduché. Radši jsem se stala, jak já říkám, hlásnou troubou nadace, to je moje poslání,“ popsala před nedávnem svoji roli v nadaci herečka Eva Holubová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 4. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.