Herečka Jitka Čvančarová je hlavní tváří organizace Debra a křtila letošní kalendář. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Takhle se Čvančarová loučila se zemřelou kamarádkou: S odhalenými ňadry zpívala kabaret!

Jitka Čvančarová (37) je hlavní tváří organizace Debra, která podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Herečka slavnostně pokřtila v pořadí šestý kalendář plný známých osobností, který byl letos věnován Olince Joklové (†30). Ta nemoci v srpnu podlehla. Olinka byla Jitky velkou kamarádkou a herečkou její smrt hluboce otřásla.

"Každý rok se musíme vypořádávat s něčím takovým. Vždycky je to těžké, protože už máme absolutně spojené životy. A to jak s pacienty, tak s jejich rodinami. Jsou to pro nás blízcí lidé, přátelé a kamarádi,“ vysvětlovala Čvančarová v Pražské křižovatce, kde se letošní kalendář křtil.

Se svou kamarádkou se v závěru akce nezapomněla rozloučit. Nebylo to však formou tesklivého vzpomínání. Jitka oblékla krátké červené šatičky s vražedným výstřihem a zazpívala Olince energickou kabaretní píseň. 

„Olinka milovala život, ona byla reklamou na život. Ráda také zpívala a měla ráda veselé písně,“ vysvětlila Jitka a potom už se ponořila do role svádivé sexy samice, jak ji mají mnozí ostatně nejraději.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.