Principál Semaforu si odskočil na prkna Divadla Broadway. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Takhle se Jiří Suchý vyšňořil na narozeninovou oslavu! Jak to vysvětlil?

V poněkud nezvyklém oděvu zavítali na slavnostní koncert a oslavu 15. výročí souboru Zuzany Stirské (60) Fine Gospel Time, která se konala v Divadle Broadway, Jiří Suchý (84) a Jitka Molavcová (65).

„Víte, před chvílí jsme skončili představení operety Mam'zelle Nitouche u nás v Semaforu a hned po děkovačce pádili sem. Nebyl čas se svléknout z kostýmů, a tak nás tu máte, jak nás kostyméři a maskéři vyfintili. Nechtěli jsme sem dorazit příliš pozdě,“ vysvětlili oba umělci.

A principál Semaforu Suchý zdůraznil, že osobně přišel v dobrém rozmaru jednak proto, že díky pomoci přátel byly zažehnány finanční problémy a jeho divadelní scéna neskončí, ale naopak jede dál, a také z důvodu, že pro Zuzanu a její gospelový soubor má jednoduše slabost.

„Jiřímu Suchému za hodně vděčím. Popud k vytvoření souboru dal právě on. Tehdy uváděl na scénu hru Zuzana se vrací, kde jsem měla původně vystupovat jako sólistka. Měl to být recitál pro mě a moji tehdy jedenáctiletou dceru Viki. Řekla jsem si, že by bylo fajn vytvořit početnější skupinu, Jiří Suchý nebyl proti, a tak nás tu už patnáct let máte,“ prozradila Stirská.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 10. 2015 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.