Spisovatelce Halině Pawlowské vychází v listopadu dvě publikace. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Takhle se vydělává: Halina Pawlowská vydává hned dvě knížky najednou!

Spisovatelka Halina Pawlowská (60) rozhodně nezahálí, pro své čtenáře si připravila hned dvě nové knihy, které se co nevidět objeví na pultech knihkupectví.

Jednou z nich je Rodinná kuchařka, na které se podílela Halinina široká rodina. „Můj tatínek je z osmnácti dětí a moje maminka ze šesti. Všichni jejich sourozenci se rozprskli do světa. Takže vlastně je to rodinná kuchařka. Je tam hlavně vliv francouzské, ukrajinské, maďarské a polské kuchyně. A pak mezinárodní, protože mám příbuzné i v Austrálii a Kanadě,“ vysvětlovala Pawlowská, odkud recepty získala.

Druhá knížka je určena pro ženy, které se cítí být zralé. „Jmenuje se Manuál zralé ženy. To je beletrie. Jsou to povídky a všechny vyplývají z tématu, jsou o lásce a o ženách. Nemyslela jsem při tom konkrétně na nikoho. Já píšu svoje pocity. Jsem přesvědčená o tom, že pocity jako já má hodně mých kamarádek, hodně žen a leckdy i mužů,“ míní spisovatelka. 

Pawlowskou uvidíme od 21. listopadu také na obrazovce TV Barrandov, která do vysílání vrátí oblíbenou soutěžní hru Barrandovský videostop. Právě Halina by měla na pozici moderátora vystřídat Jana Rosáka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 11. 2015 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.