Václav Upír Krejčí oslavil šedesátku. Do penze se ale nechystá. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Takhle vidí budoucnost čerstvý šedesátník Václav Upír Krejčí: Budu makat do konce života!

Na oslavu svých šedesátých narozenin „vytáhl“ bavič a herec Václav Upír Krejčí jak svou rodinu, tedy manželku Zuzanu (43) a dcery Kláru (16) a Kristianu (9), tak své kolegy a přátele.

„Když máte v sobě pozitivní energii, tak je šance, že ji přenesete i na lidi kolem. Vezměme to třeba teď, někdo sem přišel a nebylo mu dobře, já tu negativní náladu vycítím a řeknu, nebuďte naštvanej, za chmury život nestojí. A on se usměje a je to v pohodě,“ vysvětloval Václav, proč se snaží celý život bavit lidi a ještě nějaký ten pátek bude.

„Já si důchod asi dlouho neužiju. Budu makat do konce života, aby se moje děti měly dobře. Ne tak, jak jsem se měl já. Byla chudoba, nebylo nic, bylo odříkání. To je pryč, i když mnohdy je ne všechno jen růžové,“ svěřil se oslavenec, který se do penze rozhodně nechystá.

Gratulantů se na lodi, kde oslava probíhala, sešlo více než dost. Nejhezčím dárkem pro Upíra Krejčího bylo vystoupení s Mimtriem, které si s Michalem Nesvadbou a Světlanou Nálepkovou zopakovali po pětadvaceti letech, s nímž slavil úspěchy doma i v zahraničí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 10. 2015 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.